Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
1.2. ВІКНО ПРОГРАМИ 1С:БУХГАЛТЕРІЯ 7.7 1.2.1. Завантаження програми : Бухгалтерський облік основних господарських операцій у программі 1СБухгалтерія 7.7 : Бібліотека для студентів

1.2. ВІКНО ПРОГРАМИ 1С:БУХГАЛТЕРІЯ 7.7 1.2.1. Завантаження програми


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 
45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 

магниевый скраб beletage

Завантаження програми 1С:Підприємство виконується одним із таких способів:

через головне меню операційної системи Windows командою Пуск\Програми\1 С:Підприємство;

відкриттям            вказівки на            файл       C:\Program FilesW CV77\BIN\lsv7.exe на робочому столі операційної системи Windows.

 

Ha екрані з'явиться діалогове вікно «Запуск  1С:Підприємство»

Відкрити програму можна в режимах 1С:Підприємство (монопольний чи мережний), Конфігуратор, Відлагоджувач, Монітор. Як згадувалось вище, три останні режими використовують для зміни конфігурації та адміністрування програми.

Монопольний режим - це запуск мережевої версії програми для одного користувача. Прапорець Монопольно є у вікні запуску лише для мережевої версії програми і якщо він активний, то вибрана для роботи інформаційна база даних стає недоступною для інших користувачів мережі.

У полі Інформаційні бази треба вибрати потрібну конфігурацію (інформаційну базу) і натиснути кнопку ОК. При виборі інформаційної бази внизу вікна висвітлюється повний шлях до папки, в якій вона є. У вікні запуску можна вилучити, додати, змінити назву бази чи саму базу (слід знати її місце знаходження на диску). Після завершення процесу завантаження на екрані з'явиться головне вікно програми.

Переважно файли програми є вкладеними в папку Program Files на диску С:, а інформаційні бази програми - в іншій папці вінчестера. «Порожня» інформаційна база створюється перед початком роботи з програмою. Під час інсталяції компоненти 1С:Бухгалтерія можна проінсталювати дві робочі інформаційні бази - «Бухгалтерський облік» і «Бухгалтерський облік (демо)». їх назви присутні в переліку інформаційних баз у стартовому вікні запуску програми. Перша з інформаційних баз є «порожньою»; термін «порожня» є відносним, бо деякі довідники цієї бази вже заповнені. Друга база містить деякі облікові дані і є прикладом-зразком ведення бухобліку на віртуальному підприємстві.

Для успішного завантаження програми у вікні запуску слід вказати ім'я хоча б однієї інформаційної бази і натиснути кнопку ОК. При виборі інших кнопок виконуються такі дії.

Відміна - припинити запуск програми.

Додати - доповнити список імен інформаційних баз.

Видалити - видалити ім'я інформаційної бази з вікна запуску (видалення виконується без попередження).

Змінити - змінити ім'я поточної бази або шлях до неї.

Допомога - вивести вікно довідки, з якого можна дізнатися про призначення елементів вікна запуску.

Для створення нової інформаційної бази за зразком існуючої і долучення її до списку доступних баз треба:

засобами  операційної  системи  скопіювати  порожню  інфор-маційну базу в нову папку, присвоївши їй змістовне ім'я;

запустити програму 1С:Підприємство;

у вікні запуску натиснути кнопку Додати - з'явиться вікно реєстрації інформаційної бази;

у ньому вказати шлях до папки, яка містить нову базу;

натиснути кнопку ОК.