Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
ВСТУП : Бухгалтерський облік основних господарських операцій у программі 1СБухгалтерія 7.7 : Бібліотека для студентів

ВСТУП


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 
45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 

магниевый скраб beletage

Метою цього посібника є бухгалтерський облік основних господарських операцій, який орієнтований на їх теоретичне та практичне розв'язання засобами програми 1С:Бухгалтерія 7.7. Ця популярна програма вже багато років використовується на багатьох підприємствах України і є не лише чудовим засобом автоматизації господарських операцій, а й добрим інструментом вивчення теорії і практики бухгалтерського обліку.

Посібник складається з трьох розділів. Він призначений для бухгалтера-початківця, який володіє початковими теоретичними знаннями з бухгалтерського обліку, має елементарні навички роботи з операційною системою Windows та пакетами програм MS Office, і набуває навичок бухгалтера-практика.

У першому розділі описано інтерфейс програми 1С:Бухгалтерія в операційній системі Windows. Висвітлено призначення команд головного меню програми та її сервісні інструменти. Розглядаються об'єкти програми 1С:Бухгалтерія: Константи, Довідники, План рахунків, Журнал операцій, Журнал проведень, Документи, Журнали документів, Звіти. Дається їх коротка характеристика, описуються операції у вікнах згаданих об’єктів. Розділ доповнений практичними порадами для початківця.

У другому розділі розглянуто господарські операції, що часто відбуваються на підприємстві. Практичні завдання цього розділу відображають операції на підприємстві, яке починає ведення бухгалтерського обліку після свого заснування. Кожне практичне завдання містить постановку задачі, її розв'язання в бухгалтерському обліку та детальну технологію відображення цієї операції в комплексній типовій конфігурації програми 1С:Бухгалтерія 7.7.

 

Третій розділ посібника містить комплексні ситуативні завдання бухгалтерського обліку, які призначені для виконання як під керівництвом викладача, так і самостійно. Щоб допомогти в їх виконанні, перше комплексне ситуативне завдання наведено розв’язаним.

Перший розділ посібника закінчується контрольними питаннями теоретичного спрямування; у кінці другого розділу наведено перелік проблемних питань, відповідь на які користувач знатиме після виконання практичних завдань.

Матеріал посібника містить практичні поради, рисунки, таблиці, словник термінів, додатки, що забезпечить краще його засвоєння.

У роботі над посібником було враховано досвід викладання дисциплін «Інформаційні системи та технології обліку» і «Навчальна практика».

Сподіваємося, що запронований нами навчальний посібник стане надійним помічником викладачам у підготовці висококваліфікованих спеціалістів бухгалтерського обліку, які володіють програмою 1С:Бухгалтерія 7.7. А бухгалтерам-практикам допоможе впевнитися у своєму професіоналізмі або знайти відповіді на проблемні запитання.

Нехай розв’язування складних задач бухгалтерського обліку у програмі 1С:Бухгалтерія 7.7 буде для вас швидким і приємним.