Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
ДОДАТОК 2 Зарубіжні фірми-виробники парфумерних товарів : Технологія парфумерно-кометичних продуктів : Бібліотека для студентів

ДОДАТОК 2 Зарубіжні фірми-виробники парфумерних товарів


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 
45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 
60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 
75 76 77 78 79 80 81 82 83 

магниевый скраб beletage

Останнім часом поряд із Францією та США — безумовними лідерами в міжнародній парфумерії, зростає рівень впливу про-дукції таких країн, як Італія та Іспанія, а також Німеччина та Японія. Ці країни випустили на ринок декілька чудових духів та одеколонів, але їхній вплив на міжнародний ринок не такий революційний, як американський, бо їх парфумерні смаки сформовані за фран-цузькими традиціями.

Французька парфумерія користується в нашій країні не-змінною популярністю як дорогий товар, який відзначається відмінною якістю.

«BOURJOIS» («Буржуа»)

Найдавніша фірма Франції (1863 р.), перша почала випуска-ти продукцію сучасної французької якості.

Найпопулярніші, а також найбільшим попитом користуються:

«Soir De Paris» («Суар де Пари» — «Паризький вечір») — духи та туалетна вода. Одеколон з тією самою назвою має чудовий аро-мат і стійкість, а жіночі духи — легкі, свіжі та по-сучасному жіночі.

«Evasion» («Евазьон» — «Утеча») — тонке поєднання ароматів троянд та лісу.

«Mosculin Eqvateur» («Чоловічий екватор») — освіжаючий та класичний запах з теплими ароматами. Набір складається з ту-алетної води, лосьйона після бриття та туалетної води — дезо-доранта.

«GUY LAROCHE», PARIS («Гі Ларош», Париж)

Гі Ларош, відомий кутюр’є, створив духи для високої моди — елегантної та красивої.

«Clandestine» («Кландестин»). Останні квіково-фруктові духи.

«Fidji» — духи з багатими нотами туберози, болгарської троян-ди, жасмину та іланг-ілангу. Екзотичні та сильні завдяки прянос-тям та альдегідам; вони мають мускусний та деревинний запах.

«J’ai Ose» («Же Озе») — духи квітково-деревинного типу. Зба-гачення альдегідними, амбровими та пряними поєднаннями — надає їм незвичного, сміливого тону.

Технологія парфумерно-косметичних продуктів

«LANCOM», Paris («Ланком», Париж)

Понад 40 років діяльності на ринку — символ французької еле-гантності.

«Tresor» («Трезор», «Скарб») — фруктовий, чудовий, амбровий запах; жіночий, ніжний та спокійний. На коробочці — пелюстки троянди, символ фірми.

«Eau de Lancom» («О де Ланком» — освіжаюча туалетна вода з гісперидним та квітковим запахом (квіти мандарина, бергамо-та, каліфорнійського лимона та жимолості) з новим відтінком шипру (дубовий мох, розмарин, базилік, тмін та коріандр).

«Poeme» («Поема») — чуттєві та водночас свіжі духи. Запах цілком створений із квіткових нот. Флакон духів «Поема» — це призма, яка переломлює світло, як поезія перетворює світ. Ко-робка жовто-синя.

«CACHAREL» («Кашерель»)

Фірма, відома колекціями суконь, увійшла у світ з духами «Анаис Анаис»

«Anais Anais» — аромат квітки лілії, яка щойно розпустилася, гармонійно поєднав у собі свіжі і тонкі запахи з багатою гамою рослинних есенцій: екстракту жасмину, троянди та флорентійсь-кого ірису. Ці запахи підсилені деревинною нотою. Маленька добавка мускусу надає їм стійкості.

«NINA RICCI» («Ніна Річчі»)

Девіз цієї всесвітньо відомої фірми — «Духи повинні бути вит-вором мистецтва!»

Серія духів, туалетних та парфумерних від «Nina», а також серія «L’Air Du Temps» («Лер Дю Тамп») — відзначаються надтон-ким запахом та романтичним дизайном (пара голубів). Не див-лячись на високі ціни, їх завжди купують завдяки широкому асор-тименту та вишуканості запаху.

«CHRISTIAN DIOR» («Крістіан Діор»)

З 1947 р. на ринку парфумерії — духи «Міс Діор». Найбільш відомі аромати останніх років — це «Poison» («Пуазон») — аро-мат для жінок (1985 р.) та «Фаренгейт» — запах для чоловіків (1989 р.). Коли створювався «Пуазон», було випробувано 800 на-прямів запахів, поки не знайшлась необхідня композиція.

Додатки

«Фаренгейт» отримав найвищі нагороди в Японії, Італії, Іспанії та Англії за вдалу парфумерну композицію, упаковку та нова-торську концепцію.

«CHANEL» («Шанель»)

Найвідоміші — «Шанель № 5» — аромат 1921 р., творіння Ернста Бо, де вперше були застосовані у великій кількості аль-дегіди. Це було надзвичайно сміливе рішення, яке швидко стало лідером моди, а потім й класичною історією.

«Allure» («Алюр»). У цієї парфуми немає головного домінуючо-го компонента. Саме це й надає духам особливу цілісність. В усіх компонентах у них тільки верхні ноти.

«PACO RABANNE» («Пако Рабан»)

«Calandre» («Каландр») — класичні духи, запах — гармонійне поєднання квіткових та деревинних нот з легким металевим відтінком. Духи зроблені для сучасної ділової жінки, тонкої та активної.

«Metal» («Метал»). Це духи з квітковою (гіацинт, жасмин, кон-валія) та деревинною нотою. Ця нота дуже динамічна і водночас тепла та іскриста.

Серія «Пако Рабан для чоловіків» — перша туалетна вода із сім’ї «ароматна папороть». Цей запах струснув, а потім завою-вав світ своїм незвичним характером: суміш ароматних нот зе-лених та свіжих (трави півдня Франції) та екзотичних есенцій деревини.

«Teners» («Тенерс») — перші чоловічі духи з пряним Квітко-вим запахом, в яких поєднується свіжість та життєва сила Се-редземного моря, екзотичність прянощів та чутливість квітів, чо-ловіча сила мускусу та тваринних відтінків.

«Sport» («Спорт») — освіжаюча туалетна вода для чоловіків та жінок. Суміш гесперидних нот, м’яти та особливо нот, які збага-чують аромат.

Компанія «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ» (США). Вона представляє дві серії парфумерних товарів. «Hugo Boss» («Хуго Босс») подає цілу серію парфумерних ліній: «Босс №1», «Босс елементс», «Босс спорт» та «Босс спірит». У кожну з цих ліній входять: туалетна вода, лосьйон після голін-Технологія парфумерно-косметичних продуктів

ня, кулькові, тверді та аерозольні дезодоранти для сучасних діло-вих чоловіків.

«Laura Biagiotti» («Лаура Б’яджотті») — Італія. Відомий італійсь-кий дизайнер Лаура Б’яджотті створила жіночі серії «Roma» та «Venezia». Духи та туалетна вода «Рома» та «Венеція» полонили жінок 90-х років тонкими класичними запахами та нетрадицій-ним оформленням. І нині це найпопулярніші аромати в Європі, не дивлячись на високі ціни.

«GURLAIN» («Герлен»)

«Shalimar» («Шалімар»). Ці духи — витвір Жака Герлена на індійську тему квітучого саду кохання «Шалімар», що розмістив-ся біля видатної пам’ятки архітектури Індії — палацу Тадж Ма-хал. П’янкий букет аромату квітів, сандалового дерева, духмя-них прянощів, нічних фіалок та дорогоцінної амбри створили ніжну екзотичну композицію.

«PIERRE CARDIN» («П’єр Карден»)

Ця відома фірма високої французської моди успішно завойо-вує покупців Східної Європи своїми чудовими парфумерно-кос-метичними товарами, які задовольняють найвишуканіший смак.

Чудова серія туалетних вод. Особливою популярністю корис-туються чоловічі лінії «Enigme» («Енігма») і «Bleu Marin» («Бльо Марен»), які відзначаються шкіряними та тютюновими відтінками. Не менш відомі й жіночі лінії «Rose Cardin» («Роз Карден») та «Maxim’s De Paris» («Максімс де Парі»). Товари цієї фірми — це чудова якість за помірними цінами.

«HENKEL» («Хенкель»)

Найбільший німецький концерн, заснований ще в XIX ст., ши-роко відомий на світовому ринку своїми парфумерно-косметич-ними товарами. Він пропонує дуже великий асортимент товарів, пітриманих інтенсивною рекламною діяльністю та власним вироб-ництвом більшості сировини.

Серія «City Men» («Сіті Мен»). До неї входять високоякісні то-вари для чоловіків: дезодоранти, туалетна вода після бриття та туалетна вода (одеколон). Дезодорант має 4 чудові запахи «Life», «Elegant», «Fashion» та «Musk». Це одна з найпопулярніших серій у Росії та Україні.

Додатки

«UNILEVER» («Юнілевер»)

Один з найбільших світових концернів. Він об’єднує понад 500 фірм, які діють у 75 країнах світу. Покупці ж знають конкретні ма-ленькі фірми цього велетенського концерну, товари якого ліди-рують на ринках багатьох держав.

«CALVIN KLEIN» («Кельвін Кляйн»)

«Escape» («Ескейп» — «Побег»). Духи, створені в 1991 р. Їх аромат складається із есенцій квіток, зібраних з усіх куточків зем-ної кулі (квітково-фруктовий акорд з легкою океанічною ноткою).

Парфумерна рідина кольору топазу залита в класичний еле-гантний флакон.

«Eternity» («Етерніті» — «Вічність»). Духи та туалетна вода. «Етерніті» — білий квітковий букет з пряними, лісовими та зеле-ними нотами.

Obsession («Обсешин» — «Одержимість»). Аромат, створений у 1985 р., має насичену квітково-пряну композицію з теплими, амбровими нотами.

Концерн «КАЛИНА» (Росія)

«Анжелика Варум» — духи, 1997 р. Запах — чистий, роман-тичний, ніжний. Серединна нота — біла лілея, зелена троянда, бузок.

«Голубая лагуна» — туалетна вода, 1999 р. Запах — сучас-ний, сонячний. Серединна нота — іланг-іланга, фрезія, мускат-ний горіх, манго, водяна лілія.

«Лучший женский аромат 2000 г.» — туалетна вода. Запах — романтичний, захоплюючий. Серединна нота — іланг-іланга, листя лавра, троянда, фрезія.

«Лучший мужской аромат 2000 г.» — туалетна вода. Запах — сміливий, вишуканий, мужній. Серединна нота — спеції, трави.

«Маленькая фея» — духмяна вода, 1997 р. Запах — свіжий, квітковий, легкий.

«НОВАЯ ЗАРЯ» (Росія)

«Милая днем» — духи, 1999 р. Запах — світлий, легкий, ро-мантичний аромат ясного дня. Серединна нота — квіткові ноти: троянда, лілія, цикламен, квіти апельсина.

Технологія парфумерно-косметичних продуктів

«Милая вечером» — духи, 1997 р. Запах — світлий, легкий, романтичний аромат ясного дня. Серединна нота — ніжна суміш червоних фруктів, малини і чорної смородини, жасмину, троян-ди і конвалії.

«Шалунья» — духи, парфумерна вода, 1999 р. Запах — легкість, лукавство, кокетство. Серединна нота — боби тонка, сандалове дерево, ірис.

«Очаровательная шалунья» — парфумерна вода, 1999 р. За-пах — гра уяви, легкість кокетства, чарівність. Серединна нота — ветивер, сандал, кедр.

«Сердце океана» — жіноча туалетна вода, 1999 р. Запах — нескінченна жіночність, чуттєва романтика, прозора свіжість оке-ану. Серединна нота — прянощі, перець.

«Кузнецкий мост» — жіноча туалетна вода, 1999 р. Запах — Аромат нової хвилі, нового часу, аромат високої моди. Середин-на нота — жасмин, іланг-іланг, ветивер, нарцис, сандал.

«Титаник» — чоловіча туалетна вода, 1999 р. Характеристика запаху — свіжий, легкий і в той же час чуттєвий і глибокий. Се-рединна нота — жасмин, троянда, ірис, герань, прянощі, аніс, коріандр, базилік.

Одеколон «Юнкерский № 1» — чоловічий одеколон, 1999 р. Характеристика запаху — аромат теплий, вишуканий, соковитий, вечірній, чуттєвий і принадний. Серединна нота — екзотичне дерево, цивет, кедр, пачулі.

Одеколон «Юнкерский № 3» — чоловічий одеколон, 1999 р. Характеристика запаху — легкий, свіжий, суворий, мужній. Се-рединна нота — квітки жасмину.

Додатки