Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: file_get_contents(files/survey) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 82
2.8.4. Інша декоративна косметика: рум’яна, тональний крем, грим для очей : Технологія парфумерно-кометичних продуктів : Бібліотека для студентів

2.8.4. Інша декоративна косметика: рум’яна, тональний крем, грим для очей


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 
45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 
60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 
75 76 77 78 79 80 81 82 83 

Загрузка...

Рум’яна призначені для підфарбовування щік, надання облич-чю бажаного відтінку та більшої виразності. За консистенцією рум’яна поділяються на сухі та жирні.

Сухі рум’яна — порошкоподібна суміш пудри з пігментами та органічними фарбами.

Жирні рум’яна — віддушена не підфарбована суміш жирових речовин.

Рум’яна виготовляють на основі тальку, кукурудзяного крох-малю з додаванням жирів, восків, сонцезахисних фільтрів, вітамінів.

Нині промисловість випускає рум’яна в кульках, це комбіна-ція кульок різного кольору (теракотового, рожевого, кремового та ін.). Змішуючи кульки, можна отримати різні відтінені ефекти бажаного кольору.

Гри м д л я о ч е й

Туш для вій. Призначена для підфарбовування, подовження та потовщення вій. За хімічним складом туш поділяється на про-сту (звичайну) та водостійку, за якістю — на «Екстру» і просту.

Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Звичайна складається з декстрину, мила, сажі; водостійка ви-готовляється на основі мила, парафіну, воску, рицинової олії, фарби.

За консистенцією туш поділяється на тверду (у вигляді брусків), рідку, що має вигляд емульгосуспензії. До складу ос-танньої вводять рицинову олію, воски (бджолиний, карнаубський, канделільський, віск зі шкірки апельсина), ланолін, пігменти, плівко- та емульгуючі речовини, силікони (для більш рівномірно-го мазка), гідролізований кератин та пантенол — кондиціонери, протеїни шовку, сонцезахисні фільтри, вітаміни. Рідка туш випус-кається в балончиках зі спіралеподібними щіточками. Вона зруч-ніша і більш гігієнічна, ніж брускова.

Тіні для повік — жирні, сухі (компактні, розсипні), олівці. Жирні тіні містять жирові, воскові речовини, пігменти.

Сухі — це пудра з фарбувальними речовинами, але більш стійкою покривною здатністю. Промисловість випускає 13 різних відтінків. Як активний компонент використовують оброблений морський мул, лецетин, алое, вітамін F, зволожувальні олії, пер-ламутрові речовини, фільтри.

Промисловість розпочала випускати перламутрові і матові відтінки для моделювання комбінацій в одній коробочці, а також «тіні-близнюки» — два відтінки одного кольору. Тіні-партнери — це перламутрові та матові відтінки для моделювання різних ком-бінацій. До них у комплекті прикладений аплікатор для кращого нанесення.

Олівець для брів, повік. Його призначення — підкреслити колір очей (7 тонів). Це ароматизована суміш жирових продуктів, вос-ку, церезину, парафіну та фарби. Вони бувають м’якими і твер-дими. Кайял — дуже м’який олівець для наведення контура очей. Більш тверді олівці мають широку гаму кольорів.

Eyeliner (айлайнер) — рідка підводка для очей кремоподібної консистенції. Нині набуває широкого використання.

Фарби для брів та вій виготовляють чорного та коричневого кольорів. Вони бувають рідкими та пастоподібними. До них відно-сяться фарби «Лондаколор», «Ангола» та ін.

Грим для виправлення дефектів шкіри

До цієї групи декоративної косметики входять тональний крем, коректор та гігієнічний олівець.

Тональні креми містять жирові компоненти, пігменти та ко-рисні домішки. До складу сучаних тональних кремів можуть вхо-дити вітаміни Е та А, зволожувальний комплекс, сонцезахисні фільтри, лецитин, летючі силікони, гіалуронова кислота, олія ши, порошок природного шовку та інші корисні домішки.

Тональний кре м — основа сучасного макіяжу. Він допомагає скоригувати всі дрібні недоліки та дефекти шкіри, поліпшує ес-тетичний вигляд шкіри обличчя. Йому можна надати бажаного відтінку завдяки тому, що крем утворює на обличчі м’яку, прозо-ру плівку протягом дня.

Сучасні тональні креми можуть не тільки зволожувати шкіру, а й захищати її від шкідливого сонячного випромінювання.

Промисловість випускає три види тональних кремів: рідкі, кремоподібні та крем-пудри Cake. Рідкі випускають у скляних флаконах і наносять на шкіру спонжем (губкою). Кремоподібні — у пластикових тубах і наносять на шкіру спонжем, або подушеч-ками пальців. Крем-пудра Cake (Кейк) продається у футлярі; до комплекту обов’язково входить спонж. Якщо засіб використо-вується як пудра, то його наносять на обличчя сухим спонжем. Якщо ж крем-пудру використовують як тональний засіб то спонж змочують у воді, а потім наносять крем на обличчя.

Коректор приховує недоліки та дефекти шкіри. Коректори мо-жуть бути різних кольорів: рожевого, бежевого, білого кольору світлої та темної засмаги та ін.

Випускають рідкі, кремоподібні та тверді коректори (маску-вальні олівці). Чим помітніший дефект шкіри, тим щільнішою по-винна бути консистенція коректора і вищою його криюча здат-ність.

До складу маскувального олівця входить 20 % диоксиду тита-ну, змочуювальні та диспергувальні агенти, парфумерна олія, воски, парафіни, церезин, ланолін та барвні речовини.

Гігієнічний олівець «Юнацький» використовується як проти-запальний та підсушувальний засіб для маскування дефектів шкіри, схильної до вугревого висипу.

Технологія парфумерно-косметичних продуктів