Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
Самі гострі пропозиції моди першими охоплюють молодь. : Основи будови і комп'ютерного дизайну трикотажу : Бібліотека для студентів

Самі гострі пропозиції моди першими охоплюють молодь.


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

магниевый скраб beletage

Люди середнього та літнього віку реагують на них спокійно. До третьої групи відносяться ті, хто спочатку проявляє різко негативне відношення до нових модних ідей і лише через декілька років приймає окремі пропозиції моди. Щоб модні ідеї були сприйняті більшістю, необхідно пропагувати їх ще до появи в продажі модних виробів. При швидкому проходженні гострих ідей на освоєння їх витрачається не менше трьох років.

Довгостроковий прогноз моди має дуже велике соціально-економічне значення, оскільки він дозволяє завчасно розробити перспективні моделі, підготувати виробництво до їх випуску і в момент появи нової модної тенденції мати можливість швидко реагувати на неї, запропонувавши споживачу модні вироби.

Довгостроковий прогноз розвитку модних тенденцій в трикотажі планомірно і постійно здійснює, наприклад, така міжнародна організація як, «Группеман де ла Май», а також міжнародна асоціація вовни, яка займається прогнозуванням та популяризацією тканин і одягу з вовни. Подібні координаційні організації мають невеликий склад і проводять дуже велику роботу. Одне з головних місць в їх діяльності займає вивчення ринку збуту, тенденції розвитку попиту в нових виробах та розвитку моди на них. Такі організації мають своїх агентів буквально у всіх столицях світу. Вони збирають відомості по магазинам, які займаються продажем одягу, виявляють вироби, які найбільше та найменше користуються попитом, фотографують вітрини магазинів, людей на вулицях, вивчають саморобну молодіжну моду і т.п. В цьому руслі працють так звані «тренд-скаути» - спеціалісти деяких фірм «прет-а-порте»,   в   обов'язки   яких   входить   вивчення   стихійної  моди

Розміри   лекал   виробу   можна   легко   змінювати,   а   скидання, додавання петель і т.п. виконується автоматично. Підготовлені дані автоматично       переносяться       в       програму       в'язання       на плосков'язальному устаткуванні різних типів. Також передбачено виконання необхідних розрахунків по витраті сировини, часу і т.д.

За допомогою підсистеми CAM можна керувати роботою як однієї в'язальної машини, так і декількох десятків машин. Наприклад, CAM підсистема фірми «Stoll» (ФРН) та «Shima Seiki» (Японія) дозволяє керувати -128...240 в'язальними машинами, які можуть бути встановлені як в одному в'язальному цеху, так і в різних приміщеннях. В даному випадку створюється комп'ютерна мережа, за допомогою якої керування в'язальними машинами можливе з будь-якого комп'ютера з даної мережі.

CAD/CAM підсистеми круглов'язального устаткування фірм «Мауег&Сіе» (ФРН) - «РІС» (РІС I, РІС II, РІС 3, РІС 4) та «Terrot» (ФРН) - «МЕТ-5000» дозволяють створювати багатоколірні (більш ніж 10-16 кольорів) візерунки та програму їх в'язання на конкретній в'язальній машині.

Виробники панчішно-шкарпеткових автоматів італійських фірм «RUMI» та «МАТЕС» програмне забезпечення в'язального устаткування поділяють на дві програми:

•          перша - для створення візерунків (CAD) під назвою відповідно «RUMIDRAW» та «Graphic Station»;

•          друга - для створення програми в'язання (CAM) - відповідно «WACPAINT» та «UPM» (Machine Programming Unit).

CAD/CAM підсистема основов'язального устаткування фірми «Comez» (Італія) також складається з програми для створення візерунка («ComezDRAW») та програми перенесення даних на конкретну в'язальну машину (програма в'язання).

Постійне удосконалення в'язального устаткування забезпечує розширення його технологічних можливостей, створення умов для покращення якості вироблюваної продукції, підвищення технічного рівня та його продуктивності. Разом із в'язальним устаткуванням постійно удосконалюється і його програмне забезпечення, розвиток якого направлений на значне спрощення та полегшення роботи з ним, незважаючи на нові технологічні можливості в’язального устаткування.

Розрішаєма спроможність (рос. «разрешающая способность») оптичних приладів характеризує їх спроможність давати роздільні зображення двох близьких одна до одної точок об'єкту. Найменша лінійна або кутова відстань між двома точками, починаючи з якої їх зображення зливаються, називається лінійною або кутовою границею розрішання.

Розрішаєма спроможність приладу може бути оцінена по його апаратній фунщії [12].

Апаратна функція оптичного приладу описує розподіл освітленості у створюваному приладом зображенні точечного джерела світу. Апаратна функція дозволяє оцінити розрішаєму спроможність приладу і розподіл яскравості в об'єкті [12].

Для формування або введення готових зображень застосовують відповідні пристрої для введення [111]. При цьому до пристроїв формування зображень відносять:

•          клавішні термінали;

•          світлове перо;

•          електронний планшет з пером.

Клавішні термінали. В якості пристроїв введення використовуються декілька типів клавішних терміналів:

•          літерно-цифрові, які є найбільш широко розповсюдженими і застосовуються для введення команд, функцій та різноманітної додаткової інформації, контроль за якою забезпечується виведенням на екран чи на друк;

•          спеціальні функціональні, які застосовуються для введення набору довгих ланцюгів команд та інших функцій.

Світлове перо - пристрій, за допомогою якого вказується необхідне місце на екрані монітору, визначаючи таким чином місце знаходження точки доторкання пера з екраном монітору.

Електронний планшет з пером - електронний сенсорний пристрій, який використовується разом з електронною “паличкою". Планшет представляє собою плоску поверхню, яка існує окремо від екрану, на ній користувач малює паличкою подібно авторучці, тобто вводить команди або управляє курсором.

До пристроїв введення готових зображень відносять:

•          сканери;

•          відеокамери;

•          графічні планшети;

Дигитайзер - пристрій для оцифрування зображень, тобто за його допомогою зображення перетворюється в цифрову форму для обробки його в комп'ютері. Цифровий перетворювач представляє собою планшет, який застосовується для введення в комп'ютер координат точок на площині. Він складається з координатного поля та чутливого елементу - курсору. Поле введення технічного зображення займає центральну частину планшету, під яким розміщені електронні датчики, які визначають положення курсору на поверхні з точністю -0,25-0,35 мм в залежності від моделі дигитайзера. Позиції точок зчитуються відносно фіксованого початку координат курсором, який вільно переміщується рукою по панелі дигитайзера та локалізує точки, дані яких вводяться в пам'ять комп'ютеру. На кінці дигитайзера розташована зона меню, яке дозволяє збільшити швидкість введення часто повторюючих команд. Розмір робочої області може бути 1 200x900, 1 500x1 100, 1 170x810, 914x609 мм та інш. [111]. В залежності від з'єднання курсора з панелю розрізняють дигитайзер електронний та механічний. В більшості дигитайзер застосовується при виготовленні виробів розкрійним способом.

Пристрої виведення інформації призначені для відображення її (графічний дисплей) та реєстрації (друкуючий пристрій, графобудувач).

Графічний дисплей - пристрій, який дозволяє працювати зі складним комплексом введення/виведення, в якому пристрієм виведення (відображення інформації) є екран, а програмне забезпечення погоджує компоненти виведення. Він забезпечує візуальне відображення графічної інформації на екрані.

Графобудувачі та інші пристрої виведення,