Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
Примітка до рис. 3.12. : Основи будови і комп'ютерного дизайну трикотажу : Бібліотека для студентів

Примітка до рис. 3.12.


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

магниевый скраб beletage

1.         Відповідність розмірів виробу розмірам тіла.

2.         Відповідність форми виробу формі тіла.

3.         Відповідність нормальному функціюванню людини.

4.         Відповідність рухомій активності людини.

5.         Властивості, які сприймаються органами зору, слуху та на дотик.

6.         Безпечність.

7.         Нешкідливість.

8.         Очищення шкіри та виробу.

9.         Газопроникність.

 

10.       Водопроникність.

11.       Тепловий опір.

12.       Сорбційні властивості.

13.       Проникність.

14.       Пило(грязе)проникність.

15.       Механічних.

16.       Фізико-хімічних.

17.       Біологічних.

18.       Підтримання чистоти.

19.       Підтримання форми.

20.       Відповідність розмірів, форми, характеру дій.

21.       Відповідність властивостей матеріалів характеру дій.

На основі проведеного аналізу науково-технічної літератури, вимог, які пред’являються до якості виробів, вироблюваних на круглопанчішних автоматах, а також маркетингових досліджень зроблено висновок про необхідність їх проектування з урахуванням розтяжності та споживчих властивостей на основі синтезу методу геометричних моделей та емпіричного. Відмічено, що важливими

Метод проектування основов’язаного трикотажу платированих переплетень, який поєднує етапи художнього та технологічного проектування, запропоновано в роботі [93]. Даний метод дозволяє перетворювати елементи матриці рисунка в елементи структури трикотажу та в його аналітичний запис. На основі розрахунково-експериментального методу описана методика проектування основов’язаного трикотажу платированих переплетень у фіксованому стані.

Авторами роботи [94] проведені дослідження процесу вироблення основов’язаного плюшевого трикотажу і проаналізовані особливості формування ворсових протяжок. Запропоновані формули для розрахунку довжини нитки в ворсовій протяжці та розроблено метод автоматизованого проектування т’икотажу плюшевих переплетень, що виробляються на основовязальних машинах з ворсовими платинами.

На основі дослідження особливостей структури основов’язаного трикотажу плюшевого переплетення, отриманого шляхом розрізання на двофонтурній машині, в роботі [95] розроблені методика та програма для автоматизованого технологічного проектування даного виду трикотажу. Запропонований метод основується на кількісному визначенні елементів петельної структури трикотажу, отриманих в результаті аналізу аналітичного запису кладки ниток. Алгоритм програми автоматизованого проектування вказаного виду трикотажу представлено на рис. 3.13.

Враховуючи особливості вироблення основов’язаного трикотажу комбінованого уточно-платированого переплетення, в роботі [96] розроблено алгоритм автоматизованого визначення довжини уточної нитки та можливості отримання трикотажу, в якому лицьова та виворітна сторони утворені нитками різних систем. Побудовано алгоритм для проектування основних характеристик основов’язаного трикотажу комбінованого уточно-платированого переплетення. Вихідною інформацією при цьому було прийнято аналітичний запис кладок ниток.

Програма для здійснення художньо-технологічного проектування основов’язаного трикотажу з кольоровим рисунком запропонована в роботі [97]. Початкове формування матриці візерунка відбувається на робочій частині матриці, при цьому задається рапорт проборки та величина зсуву вушкових гребінок.

із яких  вироблено  рисунок  або  виріб,  так і вихідні дані про структуру як лицьової, так і виворітної сторін.

Проектування здійснюється, у відповідності з проектними процедурами, або в системі САЕ (Computer Aided Engineering), або в системі CAM (Computer Aided Manufactoring). B системі CAM здійснюється вироблення продукції на в'язальному устаткуванні, яке повністю або частково оснащено комп’ютерною технікою. Застосування комп’ютерної техніки полегшує роботу й обслуговування устаткування на різних етапах виробництва.

Дані про переплетення або рисунок, що взяті із бази даних або введені за допомогою дизайн програми в комп’ютер, переносяться на устаткування. Перенесення даних може здійснюватись як за допомогою дискет, так і за допомогою інших пристроїв перенесення інформації. Такі джерела інформації називаються ПЗП (Постійно Запам'ятовуючий Пристрій).

Інформація про переплетення переноситься на спеціалізовані персональні комп’ютери, які розташовуються безпосередньо на в'язальному устаткуванні. Дані комп'ютери можна називати ОЗП (Оперативно Запам'ятовуючий Пристрій). ОЗП керують різними системами в'язальної машини і вносять зміни у відповідності з отриманою інформацією про вироблюване переплетення, його структури і необхідні операції або маніпуляції, які здійснюються механічними або електронними пристроями устаткування.

Отримані дані передаються на механізм відбору в'язальних машин, які безпосередньо здійснюють вироблення продукції.

Замкові системи сучасних в'язальних машин, таких як «Protti», «Stoll», «Rimach», «Shima-Seiki» та інш., оснащуються клинами, що приводяться в дію електромеханічним або пневматичним обладнанням. Такі замкові системи забезпечують можливість швидкого переходу від вироблення одного артикула до другого без механічної переналадки замкової каретки.

Поряд з передачою даних в'язальним системам «бортовий» комп’ютер за допомогою електронних імпульсів передає необхідну інформацію іншим механізмам, наприклад, механізмам подачі ниток, механізмам відтягування та інш.

Після установлення всіх необхідних параметрів на в'язальній машині здійснюється безпосередньо вироблення зразка продукції, який потім, при необхідності, передається інженеру-технологу для проведення   необхідних  розрахунків.   Розрахунки   проводяться   з

258

 

 

 

системах    візуалізації.    В    цьому    випадку    вихідні    дані    про передбачувані переплетення або рисунок вводяться безпосередньо в комп’ютер і за допомогою спеціалізованих програм здійснюється побудова зображень, максимально наближених до реального.

Відмітною особливістю цих програм є можливість побудови декількох варіантів зображення зразка, що проектується, а саме: символічне зображення, зображення графічного запису трикотажу, що є найважливішою технологічною інформацією для відтворення трикотажу, і зображення структури трикотажу.

Розробка таких систем є приорітетним завданням в сучасному проектуванні трикотажу. Для вирішення подібних завдань необхідно здійснити всебічний опис як структури трикотажу, призначеного для проектування, так і присвячених розробці алгоритмів аналізу.