Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
Техніко-економічний розрахунок включає в себе підрахунок: : Основи будови і комп'ютерного дизайну трикотажу : Бібліотека для студентів

Техніко-економічний розрахунок включає в себе підрахунок:


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

магниевый скраб beletage

•          кількості петельних рядів та стовпчиків в 100 мм трикотажу всіх використовуваних переплетень;

•          загальних витрат сировини по її видам та у відсотках;

•          поверхневу щільність трикотажу;

•          площі напівфабрикату при напіврегулярному способі в'язання;

•          площі деталей виробу;

•          маси напівфабрикату по видам сировини;

•          кількості відходів при розкрої, пошиві у відсотках та їх масу.

В роботі [75] автор відмічає, що на даний час сучасні системи підготовки даних для в'язання дозволяють виконувати наступні основні задачі проектування:

•          створення рапорту рисунка з використанням різних засобів оргтехніки (сканери, графічні планшети, графічні редактори на базі комп'ютерної техніки, плоттери і т.д.);

•          формування рисунка виробу, як правило, засобами системи підготовки даних конкретного в’язального автомата;

•          створення програми в'язання (команди відбору голок, переміщення клинів замкових систем, зсуви голечниць, позиціювання нитководіїв, зусилля відтягування, зароблення країв і т.д.);

•          підготовка магнітних носіїв інформації.

Подібні системи, як правило, поставляються в комплекті з в'язальними автоматами.

Підсистеми САЕ, CAM і CAD використовують також на багатосистемних круглов'язальних машинах фірм «Jumberca» (Іспанія), «Бентлей» (Великобританія), «Mayer» (ФРН) та інш.

Із наукових робіт по розробці систем автоматизованого проектування на круглов'язальних машинах великого діаметра можна назвати роботу [76]. Авторами роботи [76] розроблена програма для автоматизованого проектування розстановки голково-платинних органів та складання заправних карт для вироблення трикотажних полотен візерунчастих та комбінованих переплетень на круглов'язальних машинах типів Мультиріпп, Мультисінгл, Метин-нов, ДЛ-4М.

Більшої уваги заслуговують круглов'язальні машини, які спеціалізовані на вироблення штучного трикотажного хутра

230

 

 

 

Проектування параметрів структури штучного трикотажного хутра є складною задачою, поскільки повинно виконуватися з урахуванням характеристик і параметрів ниток грунта і чесаної стрічки, а також режима в'язання. Це обумовлено тим, що параметри структури ШТХ в значній мірі залежать від якості підготовки чесаної стрічки, її складу, лінійної густини і довжини різання волокон, а також параметрів режиму в'язання.

В результаті проектування параметрів структури ШТХ інженер-технолог визначає, яка масова частка волокон різних виду, довжини і лінійної густини повинна бути в чесаній стрічці, якою повинна бути швидкість її подачі в в'язальну систему для того, щоб забезпечити отримання хутра з необхідною густиною ворсу при високій продуктивності в'язальної машини.

Проектування нових видів ШТХ необхідно виконувати з урахуванням оптимальних умов в'язання: величини входа голок в'язальної машини між голками знімного барабана мікрочесального апарата; тиск повітря, що подається до голок; лінійна швидкість голкового циліндра. Крім того, при розробці методики необхідно передбачити, щоб відходи сировини були мінімальними [63].

Відходи волокон виникають практично на всіх етапах виробничого процесу, але найбільш істотні при стриженні ворсу в процесі обробки. Іх величина становить 18-35 % від загальної кількості сировини і визначається різницею висоти ворсу сурового і готового хутра [80].

О.В.Кочеткова в монографії [63] приводить методику розрахунку параметрів структури ШТХ, починаючи з аналізу подачі чесаної стрічки до петлетвірних систем машини.

Запропонована методика автоматизованого проектування ШТХ дозволяє прогнозувати параметри структури і режим в'язання, затрати сировини для виготовлення хутра, а також продуктивність мікрочесального апарата при підготовці чесаної стрічки та в'язальної машини при будь-якій лінійній густині і складу перероблюваних волокон і пряжі.

На основі запропонованої методики була розроблена процедура автоматизованого проектування параметрів структури, затрат сировини на вироблення 1 м хутряного полотна та продуктивності в’язального і чесального устаткування [83, 84].

232