Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: file_get_contents(files/survey) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 82
6.3. Промова на захист лисиці : Юридичник практикум. Кримінальний процес, судова риторика : Бібліотека для студентів

6.3. Промова на захист лисиці


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 

Загрузка...

Вельмишановні панове присяжні засідателі, Ваша честь!

Сьогодш ми вирппуемо долю Лисищ, а саме хе, чи винна Ли-сиця та яке покарання вона повинна понести за скоєнии нею зло-чин, однак нам не спадає на думку задуматися над тим, чи слід вважати трапчну подію, яка відбулася на шсовій галявині, де зу-стрілася моя підзахисна з Колобком, злочином. Мені здається, що це величезне упущення з нашої сторони, яке необхідно виправи-ти якнайшвидше.

ця - тварина, яка живе в суворих природнокшматичних умовах нашої країни зі складною еколопчною обстановкою, гадаю не варто нагадувати присутнім про важкі насшдки Чорнобильської катастрофи, які мали згубний вплив на флору та фауну нашої

При цьому ця тварина піддається систематичному винищу-ванню через своє цшне хутро, тобто постійно перебуває в стані стресу, який, зпдно з численними науковими доказами, провокує загострене почуття голоду. Тут варто нагадати про те, що у зв'язку з вже згадуваним порушеним еколопчним балансом в наших лісах тваринам стало набагато важче здобувати собі харч. Крш того, всі ми пам'ятаємо про вкрай складне поштичне і еко-номічне становище нашої країни і плачевний стан сільського го-сподарства, яке не може активно займатися розведенням домаш-ньої птиці і, як наслідок, не може слугувати підмогою в житті голодуючим лисицям.

Організащї, які мають допомагати тваринам вижити у склад-

виборів, - тим більше. Таким чином, ми можемо зробити висно-вок про те, що з'їдання Лисицею Колобка обумовлено умовами її життя та є наслідком властивого всім тваринам інстинкту само-збереження, необхідного для виживання їхнього виду.

Далі сшд зупинитися на особі жертви. Як нам відомо, Колобок небагато встиг зробити за своє недовге життя і відомості про нього надзвичайно скупі і уривчасті, проте саме його походження вель-ми однозначно характеризує його особу. Отже, як вже згадувалося, в сшьському гос/одарс^'спосхер^ься зан^ад, мешкан^ С1ль-' ської місцевості, звідки походить Колобок, переважно бідують. Мучені голодом, ціною неймовірних зусиль, тим важчих для них якщо пригадати про те, що «батьки» Колобка- штні люди, що прожили непросте життя, з явно далеким від ідеалу здоров'ям, -вони збирають останні крихти, виготовляють Колобка і, що щлком природно, збираються його з’їсти. Іншими словами, Колобок від самого початку призначався для з’їдання, можна сказати, що це його природна функщя, закладена в ньому генетично і така, що шдлягає обов'язковому виконанню. Зроблена ним спроба втечі очевидно є відхиленням від норми, викликаним, очевидно, все ті-єю ж таки складною екологією місцевості, інакше кажучи -мутацією. Адже поява в наших і без того неблагополучних лісах такої нехарактерної для них істоти як Колобок, про якого навіть не можна до ладу сказати, до якого класу він відноситься, могло б привести до еколопчної катастрофи! Адже навіть своїм недовгим перебуванням у шсі вш вже шровокував конфліктну ситуащю.

У цьому аспекті Лисицю сшд розглядати як санітара шсу, a з’їдання Колобка вважати подвигом, зробленим в ім'я благопо-луччя екологічної ситуації в лісовій зоні нашої Батьківщини!

Отже, в світлі наведених фактів можна зробити висновок про те, що з'їдання Колобка стало наслідком взаємодії різних чинни-ків, як природнокліматичних, так і політичних, і було абсолютно логічним з будь-якої точки зору, більше того, воно стало законо-МФНИМ заверУшенням жиххя та^званої жертви, а в1Дхак цей шци-дент у жодному випадку не може розглядатися як злочин. Отже, вельмишановні панове присяжні засідателі, Ваша честь, Лисиця є невинною!