Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
5.2.4. Захисна промова у справі Федорчука : Юридичник практикум. Кримінальний процес, судова риторика : Бібліотека для студентів

5.2.4. Захисна промова у справі Федорчука


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 

магниевый скраб beletage

Шановні судді! Я не можу погодитися із думкою висловленою прокурором.

тор, який є власністю КСП «Київське». Проте чи була у нього мета незаконного володшня ним, що йому шкримшується обви-нуваченням? Необхідно усім нам усвідомити, що ж рухало цією молодою людиною. Я була його мета?

Прокурор не повідомив суду, що за кілька годин до того як

лися якісь проблеми. Які саме проблеми вона повідомила.

Уявімо себе на місці Федорчука. I він, і його старша на кілька

зазначити, що у вечірній ,ас, коли розгорталися дані п.дії із

як узяти трактор та поїхати до неї. Чи не поступив би на його мі-сці так само кожен із нас? Переконаний, ми б робили те саме.

Коли трактор зупинився на околищ села, Федорчук покинув його та пішки півночі йшов до районного центру з тим щоб до-помогти сестрі.

3 одного боку варто відзначити, що шдсудний щиро зізнався та покаявся в скоєному. 3 іншого боку варто наголосити, що під-судним не було заподіяно будь-якої матеріальної шкоди.

Але все ж це неголовне. Головне те, що Федорчук їхав на до-помогу до своєї сестри, яка за кілька годин просила його про це. У нього не було на меті незаконно заволодіти цим трактором.

Федорчук обвинувачується в тому, що хотів незаконно заво-лодіти транспортним засобом. Однак весь хід судового сшдства, показання шдсудного, свідків, досшджені документи свідчать про шше. Такого наміру у Федорчука не було. За таких умов мо-жна лише говорити про цивільно-правові відносини між КСП та Федорчуком, а не суспільно небезпечним діянням молодої рома-нтичної людини, ,о попри все хоче приїхати на допомогу сестрі.

же^=^^^^^^

невинний не був притягнутий до кримінальної відповідальності

Прошу поважний суд прислухатися до мене та виправдати шдсудного Федорчука