Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php:6) in /var/www/nelvin/data/www/ebooktime.net/index.php on line 7
ЗАКОНОДАВЧІЗАБАГАНКИ 4.1. Нотатки проїхні порядки : Юридичник практикум. Кримінальний процес, судова риторика : Бібліотека для студентів

ЗАКОНОДАВЧІЗАБАГАНКИ 4.1. Нотатки проїхні порядки


Повернутися на початок книги
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 
30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 

магниевый скраб beletage

Залиште нерозумне і живіть шляхом розуму. Книга притч Соломонових

... He переводяться майстри,

Живого слова, дотепу і жарту...

Бо кожний вислів гранями іскрить...

Майстри — народ, що зайве все обстриг,

Лишивши сутність, для нащадків варту.

М. Боровко

•              Голова неживого кита, знайденого на берегах Великобрита-нії, згідно із законом належить королю. Хвіст же належить коро-леві — на той випадок, якщо їй знадобляться елементи для кор-сета.

•              У Вермонті жінки можуть користуватися вставними щеле-пами лише за наявністю письмового дозволу чоловіка.

. У Флориді незаміжнім жшкам заборонено у неділю стриба-ти з парашутом. Також у цьому штаті неможна сшвати в купаль-ному костюмі, їздити на скейтборді без номерних знаків, розби-вати більше трьох тарілок у день.

•              У приміщенні Парламенту Великобританії заборонено по-

мирати.

злочинець зобов’язаний усно чи письмово попередити жертву про намірений злочин не пізніше, ніж за 24 години до його ско-

•              У Лондоні до цього часу діє заборона бити дружин після 12:00, бо їх крик може заважати мешканцям міста.

•              У місті Мобіл заборонено носити взуття на «шпильці». При-чина: одного разу жшка на «шпильках» наступила на решітку во-дозливу і пошкодила ногу. На п думку, винуватий мунщипалітет, що облаштував вулищ небезпечним обладнанням. Жшка зверну-лася до суду і виграла справу. Щоб надаш запобігти подібним по-зовам, мерія вирішила, що дешевше прийняти спеціальний закон, ніж міняти решітки.

•              У Лос-Анджелесі заборонено облизувати жаб. Причина: за-кон було прийнято ШСЛЯ ТОГО, ЯК МІСЬКІ ПІДЛІТКИ виявили, що шкіра деяких жаб має галюциногени. Наркомани відловлювали жаб і старанно їх облизували, а поліція нічого не могла із цим вдіяти.

Зібрав сміхотайп професор Валеріан Молдоеан. Переклав українською мовою — Руслан Кацаеець.

Розділ 2

РЦгЛАЙА 5

Л             РОБОТА НАД ПРОМОВАМИ

 

&

Перш, ніж взяти слово проголосити промову, її слід підготувати

Р. Цільке

Кажуть, що добре вчитися на чужих помшках, щоб не роби-ти своїх. Та це лише дотепна давня приказка. Звісно ж, на поми-лках ечитися аж ніяк не можна. h треба уншати, а якщо й до-пущені вшравляти. На це й оріентовано завдання даної глави.

слова й словосполучення, лексичні звороти тощо.

Так методом практичного опрацювання поданих судових промов студенти набувають професійних і мовних навичок. A відтак вже опрацьовані судові промови можуть слугувати зраз-ком для складання процесуальнш документів.

Тож треба підготувати і переписати подані судові промови відповідно до завдання.

Завдання:

1. Уважно прочитайте запропоновану викладачем промову:

Для довідок слугуйтесь: Молдован В. В. «Судова риторка». Навч. посіб. — К., 2006.

б) зверніть увагу на особшвості українського правопису, сло-

ZfiB^EE^zrта вшравте граматичиі птш-